راهنمایی برای تشخیص روغن خراطین اصل | روغن خراطین اصل

روغن خراطین, خرید روغن خراطین, روغن خراطین اصل,رنگ روغن خراطین اصل,روغن خراطین اصل چگونه است,قیمت روغن خراطین,روغن خراطین برای چاقی صورت,کی از روغن خراطین استفاده کرده؟,روغن خراطین پرنیان,عوارض استفاده از روغن خراطین,روغن خراطین هندی,خرید روغن خراطین تارگت,خرید روغن خراطین از داروخانه,فروش روغن خراطین,روغن خراتین اصل

راهنمایی برای تشخیص روغن خراطین اصل

راهنمایی برای تشخیص روغن خراطین اصل

راهنمایی برای تشخیص روغن خراطین اصل

راهنمایی برای تشخیص روغن خراطین اصل

❇️راهنمایی تشخیص روغن خراطین اصل ساخت ایران:

🔹1ـ‌ روغن خراطین اصل به هیچ عنوان بصورت کِرِم و جامد نیست و یک روغن مایع است و افرادی که تحت هر عنوانی روغن خراطین را با برندها و شعارهای مختلف بصورت کِرِم جامد عرضه میکنند، قابل اطمینان نیستند و توصیه میشود تهیه نفرمائید.

🔸2ـ‌ روغن خراطین اصل برای جلوگیری از تابش نور مستقیم در شیشه های سیاه رنگ عرضه میشود و به دلیل اینکه خراطین اصل قیمت بالاتری دارد،متأسفانه اکثر روغنهایی که در برخی فروشگاه ها عرضه میشوند شامل ترکیباتی از مقداری روغن خراطین و روغن میخک و روغن زیتون هست که کارآیی آنرا بسیار پایین می آورد.
✳️اما روغن اصل ایرانی دارای هولوگرام و تاریخ انقضاء درج شده بر روی جعبه، بهترین نوع روغن خراطین در بازار می باشد که صد در صد خراطین خالص و اصل می باشد.

🔹3ـ روغن خراطین اصل به هیچ عنوان بدون بو نیست و یک بوی گرم و خاصی دارد. هر چه این بو بیشتر باشد،‌نشان دهنده خالص‌تر بودن روغن است. از خرید روغنهایی که هیچ بویی ندارند خودداری نمائید.

☑️روغن خراطین اصل و طبیعی به هیچ عنوان هیچگونه عارضه‌ای ندارد و پوست شما را بشاش‌تر و شاداب‌تر از همیشه میکند.

🔸4ـ روغن خراطین اصل بجز اثر حجم دهندگی، خواص دیگری نیز داراست .

مثلاٌ در پوست صورت ایجاد شفافیت و درخشندگی میکند و پوست را فوق‌العاده نرم و لطیف نموده و همچنین اثر بی‌نظیری در کمرنگ کردن و محو نمودن لک‌های پوستی دارد. روغنهایی که از این خواص برخوردار نیستند به هیچ عنوان خالص و اصل نمی‌باشند.

🔺فقط نکات بالا که نشانه‌های ظاهری و مصرفی روغن خراطین اصل و 100درصد خالص می‌باشد را در نظر گرفته و با روغن خراطین ایرانی خالص، که تمامی نشانه‌های یک روغن اصل را داراست، قیاس نمائید و از خرید خود اطمینان حاصل نمائید.

امیدوارم نکات بالا شما را در یافتن یک روغن خراطین خوب و اصل و طبیعی یاری نماید.

موفق و سلامت باشید

[ مطالب مرتبط با این موضوع ]

به اشتراک بگذارید »
فیسبوک گوگل پلاس توییتر فیس نما کلوب


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *