روغن خراطین کاملا طبیعی | روغن خراطین اصل

روغن خراطین, خرید روغن خراطین, روغن خراطین اصل,رنگ روغن خراطین اصل,روغن خراطین اصل چگونه است,قیمت روغن خراطین,روغن خراطین برای چاقی صورت,کی از روغن خراطین استفاده کرده؟,روغن خراطین پرنیان,عوارض استفاده از روغن خراطین,روغن خراطین هندی,خرید روغن خراطین تارگت,خرید روغن خراطین از داروخانه,فروش روغن خراطین,روغن خراتین اصل

روغن خراطین کاملا طبیعی

روغن خراطین کاملا طبیعی

روغن خراطین کاملا طبیعی

روغن خراطین کاملا طبیعی

🔷روغن خراطین ایرانی اصل🔷

✅همواره ایران بزرگترین کشور در زمینه طب سنتی بوده و در دنیا زبانزد است.
در طب سنتی و “کتاب قانون ابو علی سینا” چندین بار به خواص و اثرات بینظیر و شگفت انگیز روغن خراطین اشاره شده و یکی از بهترین خواص آن حجمدهندگی اندامی میباشد.
🐛روغن خراطین اصل از نوعی کرم خاکی کم یاب بدست می آید،در تاریخ باستان به خاطر کارآیی زیاد آن،بنام روغن معجزه گر یاد میشده است.

♻️روغن خراطین اصل و مرغوب 100% طبیعی و سازگار با هر پوستی. ساخت ایران و دارای تاریخ مصرف و کاتالوگ محصول.

✅بهترین حجم دهنده طبیعی و فوری اندام ،عضلات و گونه.

با یکبار مصرف ،خواص معجزه آسای آنرا خواهید دید…

🔺خراطین ،روغنی است طبیعی که در طب قدیم برای حجیم و بزرگ کردن بعضی از اندام استفاده می شده است. کرمها و پمادهای زیادی اکنون در بازار برای این منظور موجود می باشد که تماماً شیمیایی بوده و عوارض غیر قابل جبران دارند.

🔸طرز استفاده از روغن خراطین در برگه راهنما درج شده است، اما برخی هم روش زیر را پیشنهاد داده اند:
با قطره چکان 3 تا 5 قطره بر روی موضع بریزید و به مدت 5 تا 10 دقیقه مالش دهید،هر 24 ساعت یکبار این کار را تکرار نمایید ،نتیجه لازم را در هفته های اول خواهید دید،و بین 30 تا 45 روز دوره به اتمام میرسد،و همچنین تا نتیجه دلخواه قابل استفاده است.

🔹این روغن مخصوص آقایان و خانم‌ها میباشد و با ماساژ آن روی موضع با افزایش خون رسانی، عضلات موضع مورد نظر با جذب این روغن، تغذیه شده و در نتیجه سرعت رشد و حجم گرفتن در آن افزایش می‌یابد.

[ مطالب مرتبط با این موضوع ]

به اشتراک بگذارید »
فیسبوک گوگل پلاس توییتر فیس نما کلوب


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *